SZKOLENIA

1

Szkolenie, które proponujemy pozwoli Ci nie tylko wybrać odpowiedni narzędzia, ale także, odpowiednio je ze sobą połączyć i nadać im priorytety rozwojowe. Głównym celem szkolenia jest to, żebyś po zakończeniu zajęć potrafił wybrać i wdrożyć najlepsze internetowe narzędzia wspomagające sprzedaż, marketing i komunikację z Twoimi klientami.

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

2

Niestandardowe warsztaty dla osób poszukujących nowych rozwiązań. 

W co zainwestować, żeby rozwinąć kapitał firmy?
Czy nowy zespół projektowy zwiększy zyski w naszej firmie? 
Jak rozwiązać konflikty w moim zespole?
 

Zapewne w swojej codziennej pracy spotykasz się z różnymi problemami, które nie są łatwe do rozwiązania. Ważne sprawy często wymagają podjęcia wspólnie decyzji przez zespół specjalistów czy pracowników. Jeszcze trudniej kiedy osoby z zespołu nie są jednomyślne i zdania są mocno podzielona.

Impas w dyskusji to idealna sytuacja dla zastosowania myślenia kreatywnego Edwarda De Bono! Jeśli chcesz się dowiedzieć jak radzić sobie z takimi sytuacjami i znajdować skuteczne rozwiązania, to szkolenie jest dla Ciebie!
 

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

3

Celem szkolenia jest pomoc w przezwyciężeniu Twojego stresu oraz apatii powstałej w wyniku utraty pracy lub długotrwałego pozostawania bez zatrudnienia. Szkolenie obejmuje zarówno elementy treningu osobistego (np. tworzenie osobistych celów i planowanie rozwoju, analiza swoich silnych i słabszych stron), jak i treningu umiejętności przydatnych podczas poszukiwania pracy (np. pisanie CV, listu motywacyjnego).

Przygotujemy Cię do sprawnego i efektywnego poruszania się po rynku pracy. Nastawieni jesteśmy na pracę z konkretnymi ludźmi, którzy posiadają konkretne potrzeby.

Liczba godzin szkoleniowych 16 (2 dni)

4

Aby z powodzeniem prowadzić przedsięwzięcie musisz posiadać strategię. Jej brak powoduje chaos i utratę energii w działaniach. Na szkoleniu nauczysz się, jak skutecznie i adekwatnie do potrzeb Twojej organizacji budować, wdrażać i weryfikować plan strategiczny. Właściwie określony kierunek działania jest ważny w każdym momencie życia organizacji, ale najważniejsze jest to, aby umieć trafnie go wskazać w momentach przełomowych.

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

5

Celem szkolenia jest rozwijanie umiejętności sprzedażowych wspierających cały proces sprzedażowy od momentu pierwszego kontaktu z klientem do finalizacji kontraktu.

Udział w szkoleniu zwiększy nie tylko Twoją skuteczność sprzedażową  ale jednocześnie pomoże Ci w wypracowaniu skutecznej metody na poszukiwanie nowych klientów, zwiększaniu liczby leadów sprzedażowych a przede wszystkim wzroście konwersji sprzedażowej. Efektem dwudniowego szkolenia będzie nabycie 7 technik sprzedaży dopasowanych do branży w jakiej działasz i do rodzaju klienta z jakim pracujesz oraz 5 technik relacyjnych wspierających proces sprzedażowy.

Liczba godzin szkoleniowych: 16 (2 dni).

6

Szkolenie umożliwi Ci nabycie, podniesienie kompetencji handlowych w zakresie budowania wizerunku firmy i własnej osoby jako pożądanego partnera podczas rozmowy handlowej. Nauczysz sie jak stawiać i realizować ambitne plany sprzedażowe. Podniesiesz swoje umiejetnosci sprzedaży i prezentacji produktu dopasowując go do potrzeb i oczwkiwań klienta. 
 
Jeżeli chcesz zostać najlepszym sprzedawcą, to szkolenie jest dla Ciebie!
 
Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).
 

7

Podajesz miliony argumentów, ale Twój rozmówca zawsze  znajdzie kontrargument lub tak Tobą zmanipuluje, że to Ty zgadzasz się na wszystko. Każdy jest przekonany o swojej racji, nie pozwól by rozmówca osiągnął  postawiony sobie cel.

Przekonaj się, jak przekonywać innych!

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

8

Optymalne wykorzystanie czasu to jedna z kluczowych kompetencji, która jest niezbędna, aby sprawnie zarządzać każdym przedsięwzięciem bez względu na jego wielkość. Na szkoleniu poznasz sprawdzone i skuteczne metody oraz narzędzia, które pomogą Ci sprawnie zaplanować i zrealizować postawione cele.

Jeżeli czujesz, że czas wymyka ci się spod kontroli, że brakuje ci go, że nie nadążasz i że zdarza ci się robić coś na ostatnią chwilę, to oznacza, że to szkolenie jest dla Ciebie! Nauczysz się radzić sobie z tymi problemami.

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

9

Umiejętne reagowanie na zmiany to klucz do sukcesu w biznesie. W ramach szkolenia nauczysz się planować i wdrażać zarówno zmiany krótko jak i długoterminowe. Poznasz także sposoby radzenia sobie w sytuacjach krytycznych, tam gdzie nie ma czasu na zaplanowanie zmiany, gdyż przychodzi ona nieoczekiwanie. To są najtrudniejsze sytuacje i umiejętność stawienia im czoła jest absolutnie kluczowa, aby wygrywać na rynku. Dotyczy to praktycznie każdej firmy, zarówno jednoosobowej, jak i wielkich korporacji.

Liczba godzin szkoleniowych: 16 (2 dni z rzędu).

10

Każdego dnia stajemy przed kolejnymi wyzwaniami. Na szkoleniu poznasz sprawdzone i skuteczne metody oraz zestaw konkretnych narzędzi wspierających podejmowanie decyzji. Stoisz przed trudnym problemem do rozwiązania? Właśnie rozpoczynasz nową pracę a może nowy projekt? Czujesz, że dotychczasowe metody zarządzania, sprzedaży, marketingu są nieskuteczne i przestały przynosić oczekiwane rezultaty?

Chcesz zrobić coś innowacyjnego i wahasz się? Chcesz wejść w nową branżę? Przyjdź na nasze szkolenie. Pomożemy ci poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

Liczba godzin szkoleniowych: 16 (2 dni z rzędu).

11

Menadżer musi umieć myśleć wieloaspektowo i podejmować różnorodne działania. To w jego kompetencjach leży podejmowanie decyzji, dbałość o właściwą komunikację oraz relacje w zespole. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce być lepszym menadżerem. Jeżeli chcesz się nauczyć tworzyć efektywne strategie oraz narzędzia do oceny pracy, jeśli potrzebujesz poprawić komunikację w zespole współpracowników i lepiej poukładać bieżące zadania, to szkolenie jest dla Ciebie.

Liczba godzin szkoleniowych: 16 (2 dni z rzędu).

12

Umiejętność zarządzania projektami to jedna z najważniejszych kompetencji nie tylko menadżerów dużych firm, ale także menadżerów w firmach małych, organizacjach non-profit, a także w wielu osobistych, nie związanych z pracą działaniach. Projektem może być stworzenie nowej firmy, powołanie stowarzyszenia, wdrożenie nowego systemu informatycznego, zatrudnienie pracownika, czy organizacja wyjazdu wakacyjnego. Jest to wiedza, która przyda się każdemu, kto chce lepiej organizować wiele różnych działań. Na szkoleniu poznasz najważniejsze metody, techniki i narzędzia stosowane w zarządzaniu projektem. Warsztat jest tak skonstruowany, aby mogły z niego skorzystać zarówno osoby zarządzające na co dzień zespołem współpracowników, jak i Ci wszyscy, którzy po prostu chcą bardziej efektywnie organizować różne życiowe wyzwania, niekoniecznie związane z pracą zawodową.

Liczba godzin szkoleniowych: 16 (2 dni z rzędu).

13

Stres towarzyszy nam każdego dnia. Gdy jego poziom przekracza krytyczne wartości, staje się on niebezpieczny dla zdrowia oraz zmniejsza efektywność działań. Może także prowadzić do negatywnych stanów psychicznych, utrzymujących się przez długi okres czasu. Wszystkie te zjawiska są niekorzystne i warto nad nimi zapanować. Celem tego szkolenia jest nauczenie Cię radzenia sobie ze stresem w pracy oraz pokazanie, w jaki sposób możesz pomóc sobie z nim radzić Twoim współpracownikom.

Liczba godzin szkoleniowych: 16 (2 dni z rzędu).

14

Nie masz na nic czasu, bo szkoła pożera cały tydzień? Nie możesz poradzić sobie z terminami? Ciągle robisz wszystko na ostatnią chwilę i czujesz się sfrustrowany? Nie potrafisz opanować obowiązków i mimo upływu czasu nie umiesz tego zmienić?

Naucz się wykorzystywać techniki zarządzania czasem w planowaniu zarówno własnej pracy, jak i działań uczniów; opanuj bezładne fiszki i scenariusze, wprowadź elementy skutecznego planowania procesu nauczania i uczenia się. Wykorzystaj czas podczas szkolenia na uporządkowanie problemów, oczekiwań i obciążeń, które dotykają Cię jako nauczyciela młodego stażem. Zbuduj własną bazę pomysłów na godziny wychowawcze i dodatkowe działania z uczniami.

Zapewniamy całodzienny catering (lunch i przerwy kawowe).

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

15

Bezradny? Stłamszony? Zirytowany? Przeciążony? Jeśli w kontaktach z rodzicami doświadczasz przykrych emocji, to szkolenie pomoże na nowo zawalczyć o swoje prawa, oddzielić emocje od działań i nauczyć się efektywnej współpracy z opiekunami uczniów. Trenowanie reakcji podczas rozmów, porządkowanie przebiegu zebrań i konstruowanie instrukcji dalszej pracy z dzieckiem pozwoli na nowe zdefiniowanie relacji między nauczycielem i rodzicem.

Zapewniamy całodzienny catering (lunch i przerwy kawowe).

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

16

Chcesz  urozmaicić lekcje języka polskiego? Lubisz twórczo pracować i angażować się w działania? Pracujesz z uczniami zdolnymi i chcesz uruchomić ich możliwości, talenty, wieloraką inteligencję? Zobacz, jak można wykorzystać karty dialogowe i bawić się kostkami story telling;  opracuj własną grę planszową i wykorzystaj nietypowe nagrania audiowizualne, aby pofrunąć na skrzydłach wyobraźni!

Zapewniamy całodzienny catering (lunch i przerwy kawowe).

Liczba godzin szkoleniowych: 8 (1 dzień).

17

Szkolenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi zakończone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu wydanego przez The Institute of Leadership and Management w Londynie. ILM jest największą w Europie organizacją wydającą certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe z zakresu przywództwa i zarządzania oraz tworzącą sieć profesjonalistów w tej dziedzinie.Celem ILM jest budowa i rozwijanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie zarządzania i przywództwa zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołów oraz całych organizacji w każdej branży oraz na każdym poziomie zarządczym. Szkolenie przeznaczone jest dla menadżerów a także osób, które w przyszłości zamierzają zarządzać zespołem ludzi.

Liczba godzin szkoleniowych: 45 (6 dni).

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach: Brak szkoleń w najbliższych dniach.

18

Szkolenie z zakresu  zarządzania organizacją zakończone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu wydanego przez The Institute of Leadership and Management  w Londynie. ILM jest największą w Europie organizacją wydającą certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe z zakresu przywództwa i zarządzania oraz tworzącą sieć profesjonalistów w tej dziedzinie.Celem ILM jest budowa i rozwijanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie zarządzania i przywództwa zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołów oraz całych organizacji w każdej branży oraz na każdym poziomie zarządczym. Szkolenie przeznaczone jest dla menadżerów a także osób, które w przyszłości zamierzają zarządzać zespołem ludzi.

Liczba godzin szkoleniowych: 38 (5 dni).

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach: Brak szkoleń w najbliższych dniach.

TERMINARZ

skontaktuj się z nami

porozmawiamy o twoich potrzebach

na wszystkie e-maile odpisujemy w ciągu 24h

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834 REGON:141314350 KRS:0000298984

 

* pole obowiązkowe

Wpisz wynik działania (2 + 5)