Szkolenia menedżerskie

POZNAJ JAKOŚĆ ILM

Institute of Leadership and Management (ILM) - to największa i najbardziej rozpoznawalna w Europie organizacja certyfikująca kwalifikacje zawodowe z zakresu przywództwa i zarządzania dla menedżerów i liderów wszystkich szczebli. ILM należy do grupy City & Guilds - organizacji funkcjonującej od 1878 r., odpowiedzialnej za tworzenie międzynarodowych standardów certyfikacji.

ILM oferuje najszerszy i najbardziej elastyczny wybór kwalifikacji w zakresie przywództwa i zarządzania, co oznacza, że certyfikowane szkolenia mogą być oferowane każdemu przedsiębiorstwu i dla każdego pracownika zarządzającego zespołem lub przygotowującego się do nowej funkcji menedżerskiej w organizacji.

 

SZKOLENIA ILM W POLSCE

Sysco Polska obecnie jako jedyny podmiot w Polsce może realizować akredytowane szkolenia ILM. Nasza firma już od 2009 r. organizuje i dostarcza certyfikowane szkolenia menedżerskie zgodnie z metodologią ILM. Łącząc sprawdzone, dobre praktyki realizacji szkoleń w Wielkiej Brytanii oraz doświadczenia zdobyte na gruncie polskim przeszkoliliśmy już blisko 2 tysiące menedżerów w całej Polsce. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakooeci usług doradczych oraz szkoleń w tym zakresie. Od lat stosujemy sprawdzone metody doboru szkoleń do potrzeb firmy, dzięki temu nasze szkolenia zawsze przynoszą oczekiwane efekty i trwałe rezultaty. Każde szkolenie konstruowane jest indywidualnie w oparciu o metodologię ILM i realne potrzeby organizacji.

Więcej informacji

skontaktuj się z nami

porozmawiamy o twoich potrzebach

na wszystkie e-maile odpisujemy w ciągu 24h

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834 REGON:141314350 KRS:0000298984

 

* pole obowiązkowe

Wpisz wynik działania (2 + 7)