SYSCO i ILM – jak pracujemy?

Sysco Polska jest jedynym w Polsce Akredytowanym Centrum Edukacyjnym (Approved Centre) realizującym Certyfikowane Szkolenia Menedżerskie  ILM. Każdy z naszych klientów jest inny, a my nie lubimy schematów, ale mimo wszystko możliwe jest ramowe opisanie procesu współpracy:

1.Spotkanie Inicjujące

Na którym omawiamy metodykę szkoleń ILM oraz diagnozujemy wyzwania i potrzeby organizacji, zespołów jednostek. Najczęściej potrzebujemy kilku spotkań – zależy nam na dogłębnym poznaniu potrzeb klienta

2.Prezentacja proponowanego rozwiązania

Bazując na zebranych informacjach przygotowujemy szczegółowy program oparty o moduły ILM, w przypadku akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.

3.Weryfikacja potrzeb szkoleniowych uczestników

Trener  dedykowany do przeprowadzenia szkoleń przeprowadza indywidualne rozmowy z każdym uczestnikiem  w celu poznania poziomu zaawansowania i doświadczenia pracownika oraz weryfikacji potrzeb szkoleniowych. Zawsze rekomendujemy naszym klientom to rozwiązanie

4.Realizacja szkoleń

Po ostatecznej akceptacji programu i harmonogramu szkoleń przechodzimy do etapu realizacji szkoleń. Dzięki elastyczności metodyki ILM mamy duże możliwości dostosowania do potrzeb i możliwości klientów. Po zakończeniu każdego modułu uczestnik otrzymuje zadanie do wykonania, które jest ściśle związane z tematyką danego modułu. Jest to element weryfikacji wiedzy i umiejętności zastosowania jej w praktyce. Pozytywne zaliczenie każdego modułu jest warunkiem uzyskania certyfikatu.

5.Certyfikacja

Przyznanie certyfikatów następuje po akceptacji przez ILM prac zaliczeniowych (mogą mieć różną formę: opis wykonania zadań, test opisowy, prezentacja, etc). Każda z prac podlega 3 stopniowej weryfikacji.

skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Zapraszamy na warszawskie Kabaty

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834
REGON
:141314350
KRS
:0000298984

* pole obowiązkoweILM ILM

    Content | Menu | Access panel