Aktualności

Czy masz czasami poczucie, że utknąłeś w miejscu? Zdarza Ci się myśleć, że wszystko już było i trudno stworzyć coś naprawdę oryginalnego? Czy pracując nad nową strategią działanie odnosisz niekiedy wrażenia, że w zasadzie kopiujesz utarte szlaki i powtarzasz wypracowane od dawna schematy? Jeżeli borykasz się z tymi problemami i chcesz to zmienić, wykorzystaj potencjał, który daje metoda Edwarda de Bono znana jako sześć myślowych kapeluszy. Otworzy to przed Tobą i Twoimi współpracownikami zupełnie nowe możliwości działania

Aż 80% brytyjskich firm zamierza utrzymać poziom wydatków na benefity pracownicze, a 16% planuje je nawet zwiększyć. Benefity dla pracowników zakorzeniły się również na polskim rynku. Są elementem biznesu, więc powinny przynosić określone korzyści. Ale czy przynoszą? I jak to sprawdzić?

Prawdziwi liderzy doskonale wiedzą, że potęga komunikacji opiera się na umiejętności słuchania, a nie mówienia.

1 na 3 pracowników w Wielkiej Brytanii przyznaje, że zdarza mu się regularnie leniuchować (byczyć się, obijać, bumelować, próżnować… ) w pracy. Powodem wcale nie jest brak ambicji! To poczucie niezadowolenia z pracy. Co menedżer może z tym zrobić?

W trakcie ostatniego ACCA Family Meeting w Poznaniu mieliśmy przyjemność pełnić rolę partnera merytorycznego. Nasz ekspert, Arkadiusz Żurek, rozmawiał z członkami Rodziny ACCA na temat roli przywódcy w świecie finansistów.

 

 

Elastyczne godziny pracy. Pracownicy o nich marzą, menedżerowie się ich boją. Zapraszamy do zapoznania się z raportem.

Relacja z wizyty w Londynie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym opisujmy działanie ILM w praktyce w jednej z największych firm w Wielkiej Brytanii.

Bardzo sobie cenimy przynależność do British Polish Chamber of Commerce (BPCC). Przez ostatnią dekadę udało nam się doskonale poznać i przeprowadzić kilka ciekawych wydarzeń. W piątek 12 października mieliśmy okazję podzielić się z członkami izby przemyśleniami na temat leadershipu.

skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Zapraszamy na warszawskie Kabaty

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834
REGON
:141314350
KRS
:0000298984

* pole obowiązkoweILM ILM