Grażyna Knitter

  • Trener z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń dedykowanych administracji publicznej, biznesowi, oświacie i organizacjom pozarządowym.
  • Coach z akredytacją Vocational Competence Certificate pracuje w oparciu o metody i kodeks etyczny ICF. Prowadzi coaching zawodowy i osobisty. Specjalizuje się w coachingu menedżerskim oraz coachingu w sytuacji kryzysu. Poprzez coaching kryzysowy pomaga osobom w radzeniu sobie z konfliktami rozwojowymi, specjalizuje się w kryzysach przełomu połowy życia.
  • Mediator specjalizujący się w mediacjach pracowniczych oraz sprawach cywilnych. Realizuje mediacje na zlecenia przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych.
  • Doradca zawodowy pracujący w projektach aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego – filologia polska, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku – Akademia Trenera, Akademia Coachingu, Public Relations i Marketing Partnerski, Politechniki Gdańskiej – Wydział Zarządzania i Ekonomii. Studium Treningu Kadry Kierowniczo-Menedżerskiej, Agencji Rozwoju Gospodarczego – Marketingowe Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Wspiera organizacje w rozwiązywaniu kryzysów typu: zmiana struktury, konflikty w zespole, wypalenie zawodowe pracowników. Prowadzi szkolenia dla trenerów. Realizuje warsztaty dla młodzieży w zakresie zarządzania projektami

skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Zapraszamy na warszawskie Kabaty

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834
REGON
:141314350
KRS
:0000298984

* pole obowiązkoweILM ILM

    Content | Menu | Access panel