Jarosław Szulc

Trener specjalizujący się w obszarze zarządzania i przywództwa.

Doświadczenie trenerskie zdobywa od 1993 roku, kiedy ukończył Akademię Trenerów SmithKline Beecham.  Na początku swojej drogi trenerskiej wielokrotnie przygotowywał i prowadził programy szkoleniowe rozwijające umiejętności w obszarach sprzedaży i marketingu dla wielu przedsiębiorstw.

Obecnie swoją aktywność trenerską dedykuje wspieraniu organizacji w budowaniu świadomego przywództwa. Pomaga nowoczesnym liderom budować silne zespoły i tworzyć środowiska motywujące i angażujące pracowników

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej, głównie w działach sprzedaży i marketingu.  Jako członek kadry zarządzającej odpowiadał, między innymi, za rozwój procesów biznesowych i kompetencji praconików.

Szkolił pracowników wielu firm z różnych branż: handlowej, finansowej oraz SSC/BPO, w tym także w ramach programu ILM-u.

Jego osobisty rozwój obejmuje również udział w wielu międzynarodowych programach szkoleniowych, w tym organizowanych przez Management Centre Europe.

W trakcie warsztatów szczególną uwagę przykłada do stworzenia atmosfery otwartego dzielenia się doświadczeniami i wiedzą.  Wierzy, że praktyczne mierzenie się z własnymi nawykami i próba wyjścia ze strefy komfortu są podstawą w procesie samorozwoju.  Zawsze stara się angażować uczestników do wzięcia odpowiedzialności za motywację do  dalszego rozwoju i praktyczną aplikację efektów szkolenia.

skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Zapraszamy na warszawskie Kabaty

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834
REGON
:141314350
KRS
:0000298984

* pole obowiązkoweILM ILM

    Content | Menu | Access panel