Blog

Już jest! Drugie wydanie newslettera projektu BoysLingo! Zapraszamy do lektury!

W ramach programu Erasmus + zakończyliśmy pracę nad rezultatem projekt “Na drodze do doskonałości – program wsparcia dla początkujących nauczycieli”

Sysco Polska Sp. z o.o. zaprasza przedstawicieli rządu, samorządów, wydziałów 
ds. edukacji systemowej, przedstawicieli szkół, dyrektorów oraz nauczycieli, a także zarządzających placówkami oferującymi szkolenia dla kadry oświaty, przedstawicieli szkół wyższych, w tym uczelni pedagogicznych do udziału w międzynarodowej konferencji, która odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku w Centrum Konferencyjnym West Gate, Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa.

Już jest! Pierwsze wydanie newslettera projektu Boyslingo, a w nim m.in. przegląd tego co udało nam się zrobić w 2023 roku oraz plany na przyszłość! Zapraszamy do lektury!

Pierwszy rezultat pracy intelektualnej, wypracowany w ramach projektu „BoysLingo – Rozwijanie kompetencji językowych chłopców poprzez wykorzystującą mechanizmy gier naukę mobilną”. Podręcznik dla nauczycieli wraz ze zbiorem dobrych praktyk przeznaczone są dla nauczycieli, dyrektorów oraz pracowników szkół podstawowych i średnich i zawiera praktyczne spostrzeżenia, strategie i najlepsze praktyki mające na celu usprawnienie procesu nauki języków w warunkach szkolnych za pomocą narzędzi cyfrowych.

BoysLingo - Podręcznik

Partnerzy projektu „BoysLingo – Enhancement of boys’ language skills through gamified mobile learning” spotkali się na Cyprze w siedzibie jednego z partnerów – CARDET w Nikozji, aby omówić dotychczasowe działania projektowe m.in. pierwszy rezultat intelektualny – Przewodnik dla Nauczycieli i zaplanować dalsze zadania związane z opracowaniem kolejnych rezultatów projektu tj. Scenariusze do nauki języków, które zostaną przeniesione do mobilnej aplikacji.

partnerzy projektu BoysLingo

Zapraszamy na cotygodniowy webinar, podczas którego Si Alhir opowie o zwinności (agility) w biznesie. Środa, 17 kwietnia,  13.30-14.00

1 2 3 4
skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Zapraszamy na warszawskie Kabaty

 

tel.: 22 392 74 75

e-mail: info@syscopolska.pl

 

Sysco Polska Sp. z o.o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B

02-797 Warszawa

NIP:1070009834
REGON
:141314350
KRS
:0000298984

* pole obowiązkoweILM ILM

    Content | Menu | Access panel